News

Disa raste kur VIP-at na shokuan me veshjet e tyre!

Disa raste kur VIP-at na shokuan me veshjet e tyre!

Personazhet e njohur padyshim që shërbejnë si frymëzim për shumë njerëz përsa u përket veshjeve. Mirëpo ndonjëherë ndodh që guxojnë më shumë seç duhet dhe përfundojnë si meme ose thjesht duken qesharakë. Kemi përmbledhur disa nga më të komentuarat:

Justin, çfarë të tha mendja?

Kesha në Kesha Mood!

ËshtĂ« Lady Gaga? Apo njĂ« ari polar? Apo njĂ« shkurre?

Nuk është pizza, është Cara Delevigne.

Nicki, ke diçka për të thënë?

Lady Gaga shkoi te kasapi dhe ishte që ishte, u sajua dhe me fustanin.

Kjo veshje e Cher është sa ikonike, aq edhe e çuditshme.

Po me mjelmĂ«n ç’patĂ«n? O.O

Lena Dunham me njĂ« veshje qĂ« s’e pĂ«rshkruajmĂ« dot...

Marc Jacobs dhe stili i tij “unik”.

Ok, pamë mjaftueshëm. Besoj.

E fundit: Katie Price & The Pink Centaur. Pa koment. o.O

Shkruaj një përgjigjie

Adresa juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë cilësuar *