Duke shfaqur 1–12 nga 111 rezultate në total

Price filter
  Filter by color
   Filter by size

    FUSTAN XHAKET ME KOPSA PARA

    Fustan xhaket me kopsa para. Me krah zhapune me xhepe jofunksjonal. Me gure ne pjesen e parme. Vjen ne dy ngjyra roze dhe jeshil. 

    XHAKETE ME MENGE ME RRUDHA

    Xhakete ne gjatesi mesatare. E plote dhe me astar. Perfekte per cdo kombinim. Mdetaj jane menget me rrudha. Vjen ne disa ngjyra: roze, blu, portokalli, jeshile. 

    XHAKETE E BARDHE ME GURE

    Xhakete xhins ne ngjyre te bardhe. Detaj i vecante jane guret tek pjesa e bustit. Cilesi maksimale. Super e kombinueshme. 

    XHAKETE XHINS ME GURE

    Xhakete xhins me supe pak te fryra. Me gure te ndryshem me ngjyra tek xhepi dhe tek kopsat. Nje prerje fantastike. Xhins i plote dhe i bute. 

    XHAKETE XHINS ME GURE

    Xhakete xhins e bardhe. Stil i lirshem me xhepa dekorative. Detaj jane guret dhe kopsat ne forma dhe ngjyra te ndryshme. Cilesia me e mire. 

    XHAKETE XHINS ME TE GERVISHTURA

    Xhakete xhins me menge te gjata. Me jake dhe me kopsa gri perpara. Me tegela dhe me xhepa. Me pak te grisura perpara. Xhins fantastik. 

    XHAKETE XHINS ME MENGE TE SHKURTRA

    Xhakete xhins ne ngjyre fantastike. Vjen si ombre. Me jake dhe me kopsa gri perpara. Me tegela dhe me dy xhepa. Me menge te shkurtra pak te fryra. Stil dhe e vecante....

    XHAKETE ME PERLA

    Xhakete xhins me perla te bardha dhe me precina te vogla ne forme zemre. Gjatesi normale. Super stil dhe e vecante. Vjen ne dy ngjyra: e zeze dhe bojeqielli. 

    XHAKETE XHINS ME GURE

    Xhakete xhins me menge te gjata. Ngjyre fantastike, e kombinueshme lehte me gjithcka.  detaj i vecante jane guret qe ka tek xhepat dhe jaka. Cilesi maksimale. 

    XHAKETE ME ASTAR ME NGJYRE

    Xhakete me dopio kopse. Gjatesi perfekte. Dizenjo me viza te holla dhe me kopsa ne ngjyren e astarit. Material fantastik i plote, me astar. Vjen ne tre ngjyra: me astar te kuq,...

    XHAKETE ME DOPIO KOPSE

    Xhakete ne ngjyre jeshile fantastike. Me dopio kopse. Material i plote, me astar ne ngjyre jeshile. Me dy xhepa perpara. Cilesi maksimale. E pershtatshme per cdo kombinim.  

    FUSTAN-XHAKETE ME TEMINA

    Fustan stil xhakete me temina ne ngjyre gri. Me kopse ne mes dhe me rrip per te ngushtuar belin dhe per ta bere edhe me elegant. Cilesi shume e mire. Eshte me...

    5,500.00 Lek 4,500.00 Lek Zgjidh opsionetPërzgjidh opsionet