Duke shfaqur 1–12 nga 1754 rezultate në total

Price filter
  Filter by color
   Filter by size

    PANTALLONA XHINS TE SHKURTRA

    Pantallona xhins te shkurtra me pjese llastiku ne pjesen e belit dhe me fije ne fund. Mberthimi bejet me zinxhire dhe  kops.

    SET FUND ME CROP

    Set fund me crop ne ngjyre lejla me dizenjo me lule. Crop eshte me krah te fryre dhe supe te rene. Fundi eshte me pjese llastiku ne pjesen e parme.

    JUMPSUIT I SHKURTER ME LULE

    Jumpsuit i shkurter me lule. Material i fresket shume i mire. Teper figurant dhe i kombinueshem. Vjene ne dy ngjyra jeshil dhe roze.

    FUSTAN ME RRIPA ME GURE

    Fustan saten me rripa me gure. Ne pjesen e dekoltes rripa nderthuren kryq dhe i japin teper eleganc. Ne pjesen e pasme dustani rri ne menyre te derdhur.

    FUSTAN ME KOPSA PARA

    Fustan material lino me kopsa para. Material i lehte dhe i fresket. Ne pjesen e belit ka llastik qe te ngushtohet beli. Vjene ne kater ngjyra bezhe , roze, jeshil dhe...

    FUND-PANTALLON XHINS

    Fundpantallona material xhins. Material i plote shume i mire. Teper te rehatshme dhe shume stil. Kombinohen lehte. Mberthimi eshte me zinxhire dhe lidhse.

    FUSTAN I SHKURTER ME LULE

    Fustan i shkurter me lule. Me krah te fryre. Ne pjesen e fundit te kraheve ka pjes llastiku. 

    BLUZE MR MICKEY ME GURE

    Bluze e pambukte me mickey. Material i plote , shume i mire. 

    SET PANTALLONA TE GJATA CROP

    Set me pantallona te gjata ne pjesen e belit jane me llastik dhe lidhese. Crop eshte me pjese llastiku ne fund me jak me kapak dhe ne form V-je. Vjene ne...

    FUSTAN ME RRIPA

    Fustan saten me rripa te holle. Ne pjesen e dekoltes ka pjese dantelle. Material i plote dhe i mire. Vjene ne dy ngjyra kafe dhe bezhe.

    FUSTAN I GJATE ME SUPE TE RENE

    Fustan i gjate me supe te rene. Dizenjo e fustanint eshte me figura abstrakte. Ne pjesen e belit lidhet lidhese. Ne pjesen e supeve dhe te bustit fustani edhte me llastik.